AgEagle eBee X

Mapujte bez limitov

Message: Jó napot! GNSS STONEX S 900 tartaléklemez és SH5A kijelzővédő fólia érdekelne.

eBee X poskytuje vysoký výkon, odolnosť a nekompromisné senzory

AgEagle eBee X

Využite jedinečnú príležitosť získať nové AgEagle eBee X za bezkonkurenčú cenu.

Nové možnosti, nová cena!

V cene lietadla získavate: RTK/PPK, predĺženie doby letu až na 90 minút, prístup k online tréningovým materiálom, plánovací softvér eMotion, dve batérie endurance a prenosný ruksak na lietadlo a príslušenstvo.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú ponuku na profesionálny dron.

Poznámka: V cene nie je zahrnutý senzor.

Pre viac informácii nás prosím neváhajte kontaktovať.

Exkluzívne pokrytie

eBee X dokáže zmapovať počas jedného letu plochu až 500 ha a na jednu batériu lietať až 90 minút. Zvýšite tým svoju svoju efektivitu a znížite počet letov.

Viac presný

eBee X umožňuje zakúpiť aktiváciu funkcie RTK/PPK aj počas používania. Je teda len na vás, kedy sa rozhodnete túto funkciu aktivovať. Bez použitia vlícovacích bodov strávite menej času v teréne a pri spracovaní projektov.

Jedinečné senzory pre každú prácu

eBee X poskytuje jedinečný senzor S.O.D.A. 3D, ktorý počas jedného letu vyhotovuje 3 druhy snímok – kolmú a dve šikmé. Dokážete tak vyhotovovať špičkové 3D modely bez toho aby ste potrebovali vysoký prekryt, prípadne multikoptéru.

eMotion 3

S eBee X získavate automaticky aj softvér pre plánovanie letov a ovládanie lietadla počas letu – eMotion 3. Softvér predstavuje spoločnú platformu pre prácu so všetkými dronmi AgEagle. Zahŕňa možnosť plánovania viacerých letov naraz, podporu 3D plánovania a zobrazovania letov, možnosť obsluhovať všetky senzory a ďalšie.

Lietajte s RTK/PPK

Drony vybavené funkciou RTK/PPK umožňujú tzv. priamé georeferencovanie s presnosťou 2 – 3 cm. Priamo počas letu si môžete zvoliť či použijete funkciou RTK alebo PPK. V prípade postprocesingu je spracovanie v kancelárii hračkou. Softvér eMotion plne podporuje korekčné údaje zo služby SKPOS.

Nové kamery pre každý projekt

eBee X poskytuje ako štandardnú kameru S.O.D.A. aj jej špeciálnu verziu S.O.D.A. 3D, ktorá je vybavená gimbalom a natáča sa priamo počas letu. Na trh prichádza aj nová kamera Aeria X, ktorá poskytuje rozmer kompaktného fotoaparátu a výsledky zrkadlovky. Aeria X dokáže pracovať aj v ťažkých svetelných podmienkach. Jedinečnou kombináciou je aj nová kamera Duet T, ktorá kombinuje počas jedného letu RGB snímky z kamery S.O.D.A. a termálne snímky z termálnej kamery.

S.O.D.A. 3D

Kamera senseFly S.O.D.A. 3D

Kamera senseFly S.O.D.A. 3D (Sensor Optimised for Drone Applications) je prvá kamera, ktorá počas jedného letu v drone typu pevné krídlo používa gimbal na jej natáčanie priamo počas letu. Zachytáva tak okrem zvislých snímok aj dve šikmé. Kamera je tak výborným nástrojom pre generovanie 3D modelov miest, či obcí. Počas jedného letu získate snímky, ktoré by v klasických podmienkach bolo možné získať len pomocou multikoptéry, ktorá má malé pokrytie.

Aeria X

Kamera senseFly Aeria X

Kamera senseFly Aeria X poskytuje rozmery kompaktného fotoaparátu s kvalitou snímok zrkadlovky. Kamera je vybavená APS-C senzorom, ktorý vyhotovuje snímky s rozlíšením 6000 x 4000 pixelov s možnosťou kompenzácie expozície čo ju predurčuje na použitie aj v ťažkých svetelných podmienkach.

senseFly Duet T

Kamera senseFly Duet T

Kamera senseFly Duet je kombináciou termálnej kamery Flir s ohniskovou vzdialenosťou 13 mm a RGB kamery senseFly S.O.D.A., ktoré vyhotovujú snímky súčasne počas jedného letu. Termálna kamera poskytuje rozlíšenie 640 x 512 px. Pracovný rozsah termálnej kamery predstavuje -10 °C až +135 °C.

Parrot Sequoia+

Kamera Parrot Sequoia+

Kamera Parrot Sequoia+ poskytuje 4 spektrálne kanály a RGB snímky počas jedného letu. Spolu s kamerou sa dodáva aj slnečný senzor. Kamera je vybavená GPS prijímačom, IMU jednotkou a internou pamäťou 64 GB. Kamera poskytuje spektrálne pásma – zelené (550nm ± 40nm), červené (660nm ± 40nm), blízke infračervené (735nm ± 10nm) a infračervené (790nm ± 40nm).

Steep landing - eBee X

Pristávanie pod 35° uhlom

eBee X umožňuje nový druh pristávania tzv. steep landing, kedy lietadlo pristáva pod 35° uhlom. Tento spôsob pristávania prináša výhodu predovšetkým na menších plochách, kde nie je možné zabezpečiť väčšiu plochu bez prekážok. Pri tomto spôsobe pristávania potrebuje lietadlo len 50 metrovú vzdialenosť bez prekážok vyšších ako 30 metrov.

 Pozrite si kompletnú brožúru pre eBee X

 Pozrite si kompletnú brožúru pre kolekciu kamier pre drony AgEagle

Technická špecifikácia

Hardvér
 Váha (vrátane kamery) cca 1.4 kg
 Rozpätie krídel 116 cm
 Materiál EPP pena, karbónové a kompozitné časti
 Pohon Elektrický striedavý DC motor
 Batéria štandardná 3700 mAh, rozšírená 4900 mAh
 Kamera (dodávaná) možnosť si zvoliť
 Podporované kamery Parrot Sequoia+, senseFly S.O.D.A., S.O.D.A. 3D, Aeria X, Duet T
 Rozmer prepravného kufra 75 x 48 x 33 cm
 Obsluha
 Maximálna doba letu 59 minút (štandardná batéria), 90 minút (rozšírená batéria)
 Rýchlosť letu 40 – 110 km/h (11 – 30 m/s)
 Dosah rádia Až do 3 km
Pokrytie (1 let) – štandardná batéria 220 ha (pri výške letu 122 m AGL a použití kamery S.O.D.A.)
Pokrytie (1 let) – rozšírená batéria 330 ha (pri výške letu 122 m AGL a použití kamery S.O.D.A. 3D)
 Odolnosť voči vetru Do 12.8 m/s
 Priestorové rozlíšenie (GSD) Pri použiti kamery senseFly Aeria X a výške letu 122 m AGL – 2.5 cm/pixel
 Automatické 3D plánovanie letov Áno
 Presnosť lineárneho pristávania cca 5 m
 Použitie vlícovacích bodov Voliteľné, pri verzi eBee X s aktivovaným RTK/PPK nie sú vlícovacie body potrebné
 Možnosť RTK/PPK Voliteľné (možné zakúpiť lietadlo bez RTK/PPK. Následne možné časom dokúpiť licenciu pre používanie RTK/PPK)
 Polohová a výšková presnosť s aktivovaným RTK/PPK 3 / 5 cm bez použitia vlícovacích bodov
 Softvér
 Plánovanie letov a ovládanie dronu eMotion 3
 Softvér pre spracovanie snímok Pix4Dmapper, Agisoft Photoscan alebo iný
Radi by ste videli plánovanie letov a samotné lietanie v teréne? Kontaktujte nás a dohodneme si spoločné stretnutie.