DJI Matrice 300 RTK

Odolná konštrukcia – inteligentné funkcie

DJI Matrice 300 RTK

Matrice 300 RTK

DJI Matrice 300 RTK predstavuje nový štandard v odvetví priemyselných dronov. M300 ponúka najnovšiu DJI platformu pre komerčné drony, ktorá je inšpirovaná modernými leteckými systémami. Ponúka až 55 minút času vo vzduchu, pokročilé funkcie umelej inteligencie, šesťsmerovú detekciu prekážok a polohovací systém, čím nastavuje úplne nový štandard v kombinácii inteligencie, vysokého výkonu a bezkonkurenčnej spoľahlivosti.

DJI Matrice 300 RTK
DJI Matrice 300 RTK

Vylepšený prenosový systém

Úplne nový OccuSync Enterprise umožňuje prenos až na 15 km a podporuje 1080p video pomocou 3 kanálov. Automatické prepínanie medzi 2,4 GHz a 5,8 GHz umožňuje spoľahlivejší let v prostredí s vysokou interferenciou a šifrovaním AES-256 ponúka bezpečný prenos informácií.

 • 15 km dosah prenosu
 • 2,4 / 5,8 GHz prepínanie v reálnom čase
 • 1080p video 3 kanály

Vysoký letový výkon

Vylepšený design tela dronu a pohonného systému vám poskytne efektívnejší a stabilnejší let i za náročných podmienok.

 • 55 minút maximálny letový čas
 • 7 m/s maximálna rýchlosť klesania
 • 7 000 m dostup
 • 15 m/s odolnosť vetru
 • 23 m/s maximálna rýchlosť letu

Viac kombinácií užitočného zaťaženia

Nakonfigurujte si Matrice 300 RTK tak, aby vyhovoval vašim potrebám. Pripojte až 3 užitočné zaťaženia súčasne o celkovej hmotnosti až 2,7 kg.

 • Jeden gimbal smerom nadol
 • Jeden gimbal smerom nadol a jeden smerom nahor
 • Dvojitý gimbal smerom nadol a jeden smerom nahor

Inteligentné inšpekcie

Živý záznam misie

Zaznamenajte misiu, ako napríklad pohyby dronu, orientáciu gimbalu, miesta vyhotovenia snímok a veľkosť priblíženia pre vytvorenie vzorovej misie pre budúce automatické inšpekcie.

AI Spot-check

Automatizujte rutinné inšpekcie a vždy získajte konzistentné výsledky. Systém umelej inteligencie rozpoznáva predmety záujmu a identifikuje ich v následujúcich misiách, aby zaistil konzistentné rámovanie.

Waypoints 2.0

Vytvorte až 65 535 navigačných bodov a nastavte pre  nich rôzne akcie pre jedno alebo viac užitočných zariadení, vrátane zariadení tretích strán. Letová dráha je optimalizovaná pre maximálnu flexibilitu a efektívnosť vašich misií.

DJI Matrice 300 RTK
DJI Matrice 300 RTK

Inteligentný Pin & track

PinPoint
Jednoduchým klepnutím v pohľade kamery alebo v mapovom okne označte objekt a pokročilé algoritmy používajúce viac senzorov okamžite vypočítajú jeho súradnice a premietnu do všetkých pohľadov kamier ikonu v rozšírenej realite. Poloha objektu je automaticky zdieľaná s iným diaľkovým ovládačom, alebo s on-line platformami, ako napríklad DJI FlightHub.

Smart Track

Identifikujte a sledujte pohybujúce sa objekty ako napríklad osoby, vozidla nebo lode pomocou funkcie Smart Track, kde sa pre stabilné sledovanie používa funkcia automatického zväčšenia obrazu. Dynamická poloha objektu je zisťovaná neustále a zdieľaná s ďalším diaľkovým ovládačom a DJI FLightHub.

Situačné povedomie leteckej úrovne

Matrice 300 RTK používa nový primárny letový displej (PFD), ktorý integruje letové a navigačné informácie a informácie o prekážkach, aby priniesol pilotovi mimoriadne situačné informácie.

Informácie o lete

Letové informácie, ako je poloha dronu, jeho výška, rýchlosť letu a rýchlosť a smer vetru sú uvedené intuitívne.

Navigační displej

Piloti môžu taktiež efektívnejšie sledovať aktuálny stav letu, jeho trajektóriu, PinPoint informácie a projekciu miesta návratu. Všetky prekážky dookola sú viditeľné naraz v mape prekážok, takže o nich ste plne informovaný.

DJI Matrice 300 RTK
DJI Matrice 300 RTK

Pokročilé duálne ovládanie

Každý z operátorov môže získať plnú kontrolu nad dronom alebo užitočným zaťažením jednoduchým kliknutím na ovládači. Toto prináša nové možnosti pre stratégie misií a zvyšuje flexibilitu počas operácií.

DJI Matrice 300 RTK

Pokročilý spoľahlivý systém videnia

Pre zlepšenie bezpečnosti letu a stability dronu sú na všetkých stranách dronu umiestnené senzory smerované do 6 smerov. Senzory s dvojitým videním a ToF senzory, ktoré poskytujú maximálny detekčný dosah až 40 metrov s možnosťou prispôsobenia správania systému pomocou aplikácie DJI Pilot. Dokonca aj v zložitých prostrediach tento systém šesťsmerového snímania a určovania polohy pomáha zabezpečovať bezproblémový let dronu a plnenie misie.

DJI Matrice 300 RTK

Profesionálna údržba vašej flotily dronov

Nový integrovaný systém správy stavu zobrazuje aktuálny stav všetkých systémov, protokoly oznámení a predbežného sprievodcu možným riešením problémov. V systéme sú taktiež dostupné letové protokoly, doba trvania letu a počet nalietaných kilometrov v priebehu celého životného cyklu a tipy pre starostlivosť a údržbu.

DJI Matrice 300 RTK

Redundantné systémy pre bezpečnejšie lety

Integrované pokročilé systémy M300 RTK pomáhajú udržať  vaše náročné misie v behu pri neočakávaných scenároch.

S DJI Matrice 300 RTK je možnosť použiť širokú škálu senzorov:

DJI Matrice 300 RTK senzory

 Pozrite si užívateľskú príručku Matrice 300 RTK

Radi by ste videli plánovanie letov a samotné lietanie v teréne? Kontaktujte nás a dohodneme si spoločné stretnutie.