senseFly ebee Plus RTK/PPK

Letecký mapovací systém s dlhým doletom a možnosťou vylepšenia na verziu RTK/PPK počas používania. Jedným letom pokryjete väčšiu plochu bez nutnosti používania vlícovacích bodov. To vám prináša len eBee Plus.

Základný popis

Letecká efektivita, fotogrametrická presnosť

  Akciová ponuka na senseFly eBee RTK/PPK   senseFly eBee  
Vysoké pokrytie

eBee Plus dokáže zmapovať počas jedného letu väčšiu plochu ako akýkoľvek iný dron v tejto váhovej kategórii. Zvýšite tým svoju svoju efektivitu a znížite počet letov.

 
Viac presný

eBeePlus umožňuje zakúpiť aktiváciu funkcie RTK/PPK aj počas používania. Je teda len na vás, kedy sa rozhodnete túto funkciu aktivovať. Bez použitia vlícovacích bodov strávite menej času v teréne a pri spracovaní projektov.

 
Využite kameru senseFly S.O.D.A.

eBee Plus sa štandardne dodáva s kamerou senseFly S.O.D.A.. ktorá bola vyvinutá špeciálne pre využitie v leteckej fotogrametrii.

 
Novinka eMotion 3

S eBee Plus, predstavila spoločnosť senseFly aj novú verziu softvéru pre plánovanie letov eMotion 3. Predstavuje spoločnú platformu pre prácu so všetkými dronmi senseFly. Zahrňa možnosť plánovania viacerých letov naraz, podporu 3D plánovania a zobrazovania letov, možnosť obsluhovať všetky senzory,pripojenie na cloud a ďalšie.

 
Lietajte s RTK/PPK

Použite eMotion Flight Data Manager na organizáciu projektov, predspracovanie a geo-tagovanie snímok. Následne spracujete celý projekt vo fotogrametrickom softvéry Pix4DAg a vypočítajte požadované vegetačné indexy. Pix4D umožňuje export výstupov priamo do riadiacej jednotky traktoru.

 
Použite potrebnú kameru

eBee Plus je kompatibilný so všetkými kamerami, ktoré ponúka senseFly,. Stačí si zvoliť tu správnu pre vašu prácu, vložiť ju do lietadla pred samotným letom a následne vyhodnotiť požadované výsledky. eBee Plus je tak vhodné pre všetky druhy aplikácii od geodézie, poľnohospodárstva, GIS až po inšpekčné práce.

 

Dosiahnuteľná absolútna presnosť s eBee Plus

senseFly RTK
Technická špecifikácia
Rozpätie krídel 110 cm
Rýchlosť letu 40 – 110 km/h
Max. dĺžka letu 59 min
Výška letu Podľa preferencii pilota
Veľkosť pixela (GSD) 1,6 – 25 cm (s kitom pre koridorové mapovanie)
Kamera Vymeniteľné (RGB, Sequoia, ThermoMAP)
Rozlíšenie Podľa použitej kamery
Pokrytie RGB pri 120 AGL 220 ha
Batéria 11.1 V, 4900 mAh
Nastavenie letu s kontrolou 5 minút
Snímač Podľa použitej kamery
GNSS prijímač L1 / L2 – presnosť 3 – 5 cm
Odoberateľné krídla áno
Typ vzletu Hodením z ruky
Váha 1.1 kg
Rozmery prepravného kufra 56 cm x 56 cm x 28 cm
Dokumentácia
Produktové videá
 
 
 
Mám záujem
V prípade záujmu o daný produkt nás neváhajte kontaktovať cez formulár, prípadne telefonicky. Pozrite si ďalšie kontakty.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Telefónne číslo (pre rýchlejšie kontaktovanie našim obchodníkom)

Vaša správa